Menu

Ponuka pre seniorov

Pobyty so štátnou účelovou dotáciou pre nepracujúcich dôchodcov

JARNÉ, LETNÉ A JESENNÉ RELAXAČNÉ POBYTY pre nepracujúcich dôchodcov s termínom nástupu od 10. 4. 2016

Štátna účelová dotácia MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. je zabezpečovaná prostredníctvom KOZ SR.

Rekreačné pobyty so štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov v SR sú poskytované hotelovou spoločnosťou SOREA a Hotelom Zámok Topoľčianky v najatraktívnejších lokalitách Slovenska a v nasledovných hoteloch: 

Topoľčianky – Pobyt na Zámku
​Hotel *** Zámok Topoľčianky

Bratislava
Hotel **** SOREA REGIA

Nízke Tatry 
Hotel *** SOREA MÁJ, Liptovský Ján 
Hotel ** SOREA ĎUMBIER, Liptovský Ján
​Hotel *** SOREA SNP, Demänovská Dolina

Vysoké Tatry
Hotel *** SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso
Hotel *** SOREA URÁN, Tatranská Lomnica
Hotel *** SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica
​Hotel *** SOREA HUTNÍK I, Tatranské Matliare
Hotel ** SOREA HUTNÍK II, Tatranské Matliare

Spiš
​Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA, Ľubovnianske kúpele – Stará Ľubovňa

Čo ponúkame?

7 dní/6 nocí – ubytovanie v dvoj-, trojhviezdičkových hoteloch a v štvorhviezdičkovom hoteli s PLNOU PENZIOU (raňajky, obed, večera) a DPH v cene pobytu!
Ubytovanie v kongres a biznis hoteli na hradnom vŕšku v Bratislave, v historickom Zámku Topoľčianky, vo wellness a relax hoteloch v Nízkych a Vysokých Tatrách a na Spiši.

Stravovanie:
Raňajky – bohaté bufetové raňajky
Obed – trojchodové menu
Večera – trojchodové menu, resp. bufetová večera s bohatým výberom studených šalátov a teplých jedál

Pobyt so štátnou účelovou dotáciou začína v nedeľu večerou a končí v sobotu raňajkami. 

Pobytu so štátnou účelovou dotáciou sa môže zúčastniť poberateľ starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku alebo výsluhového dôchodku, ktorý nevykonáva činnosť zakladajúcu nárok na príjem zo závislej činnosti alebo na príjem z podnikania a z inej samostatnej zárobkovej činnosti, má trvalý pobyt na území SR a spĺňa podmienku na čerpanie dotácie MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. Túto skutočnosť musia klienti potvrdiť podpísaním Čestného vyhlásenia, ktoré ako súčasť dotačného poukazu obdržia pri nástupe na pobyt. Záujemca o pobyt so štátnou účelovou dotáciou môže vykonať rezerváciu priamo v príslušnom hoteli SOREA, na recepcii Hotela Zámok Topoľčianky alebo v Cestovnej kancelárii SOREA. Čerpanie dotácie MPSVR SR je zabezpečované prostredníctvom KOZ SR. Pobytu so štátnou dotáciou je možné zúčastniť sa len jedenkrát v príslušnom kalendárnom roku.

Možnosť predĺženia pobytu

Pri predĺžení pobytu o 1 noc (t. j. pobyt So-So alebo Ne-Ne) v hoteloch SOREA REGIA, MÁJ, SNP, TRIGAN, URÁN a TITRIS je poplatok za ubytovanie 10,00 €/osoba/noc (bez stravy).  
Pri predĺžení pobytu o 1 noc (t. j. pobyt So-So alebo Ne-Ne) v hoteloch SOREA ĎUMBIER, HUTNÍK I/II a ĽUBOVŇA je poplatok za ubytovanie 5,00 €/osoba/noc (bez stravy).

Predĺženie pobytu je potrebné nahlásiť pred nástupom na pobyt na recepcii hotela.
Ďalšie bonusy nájdete v priloženom letáku.     

Ak má klient záujem o pobyt sám bez partnera/priateľa, môže využiť ubytovanie v jednolôžkovej izbe podľa dostupnej kapacity príslušného hotela v danom termíne.
Na možnosť ubytovania v jednolôžkovej izbe ​je potrebné sa informovať vopred. Každý hotel má iný počet jednolôžkových izieb.

Čo vás čaká?

✔ zľavy a bonusy podľa lokality a hotela
✔ rodinná atmosféra, vynikajúca kuchyňa a milý personál
✔ hotely v najatraktívnejších turistických lokalitách v Nízkych a Vysokých Tatrách
✔ hotelový bazén, morský aerosólový kúpeľ, perlička a kúpalisko s blahodárnymi účinkami termálnej vody – podľa ponuky hotela
✔ centrum WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s nerezovými bazénmi, vodnými tryskami a perličkou s výhľadom na tatranské štíty
✔ AQUA Relax centrum – vodný a saunový svet
✔ nové centrum Wellness URANIA v Tatranskej Lomnici
✔ ubytovanie v Bratislave s 50 % zľavou na luxusný balík thajských masáží
✔ thajský peeling nôh alebo rúk s kúpeľom a vstup do muzeálnej expozície s výkladom v Zámku Topoľčianky
✔ cyklistické trasy v blízkosti hotelov s možnosťou zapožičania bicyklov
✔ regionálny večer s grilovačkou a deň špecialít z regiónu Spiš

Využite aj zľavy regionálnych kariet LIPTOV REGION CARD, TATRY CARD a SPIŠ PIENINY CARD – informácie priamo v hoteloch.

Spolu s vnúčaťom

Vo všetkých hoteloch SOREA platí zľava:

  • 1 dieťa do 7,99 rokov na prístelke alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich klientoch s príspevkom ŠÚD v dvojlôžkovej izbe so 100 % zľavou z ceny pobytu s plnou penziou

Pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA MÁJ, ĎUMBIER a SNP platí zľava:

  • 1 dieťa do 7,99 rokov na prístelke pri 1 platiacom klientovi s príspevkom ŠÚD v jednolôžkovej izbe so 100 % zľavou z ceny ubytovania s povinným doplatkom za stravovanie podľa platného cenníka bežného klienta

Pre Hotel Zámok Topoľčianky platí zľava:

  • 1 dieťa do 10 rokov na prístelke alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich klientoch s príspevkom ŠÚD v dvojlôžkovej izbe so 100 % zľavou z ceny pobytu s plnou penziou

Pobyt spolu s manželom a domácim zvieraťom

Ak jeden z manželov nespĺňa podmienku nároku na pridelenie štátnej účelovej dotácie, môže využiť inú ponuku hotelov SOREA – cenovo zvýhodnený SENIOR pobyt od 55 rokov aj pre pracujúcich dôchodcov alebo iný seniorský produktový relaxačný balíček.
Ako sprievodcov je možné zobrať si so sebou aj rodinných maznáčikov. Takmer všetky hotely SOREA a tiež Hotel Zámok Topoľčianky umožňujú za poplatok pobyt so zvieraťom.

Spoločnosť SOREA a Hotel Zámok Topoľčianky vám prajú krásne zážitky vo svojich hoteloch!

K stiahnutiu