Menu

Výsledky antigénového testovania v našej obci 02.04.2021

 Počas antigénového testovania v našej obci, dnes 02.04.2021, bolo otestovaných 788 osôb, z toho ani jedna osoba nebola pozitívna.

V prípade, že vám z technickým príčin nebolo na e-mail doručené potvrdenie o vykonaní testu, môžete si ho vyzdvihnúť v utorok na obecnom úrade.

Ak ste sa dnes nestihli otestovať, v prílohe nájdete rozpis odberových miest v okrese a ich prevádzkovú dobu počas najbližších dní.

Dnešný test vám platí do 11.04.2021.

 Vyslovujeme poďakovanie spoločnosti DAPTI, s.r.o., prostredníctvom ktorej sa testovanie opakovane v obci uskutočňuje.

Úprimné poďakovanie patrí  zdravotníkom, administratívnym silám, ako aj členom nášho dobrovoľného hasičského zboru za to, že opäť obetovali svoj voľný čas a boli ochotní, aj s rizikom vlastného ohrozenia, podieľať sa na náročnej a zodpovednej  práci odberového tímu v rámci antigénového testovania v našej obci. 

Ďakujeme aj všetkým občanom, ktorí ste prišli na testovanie, rešpektovali ste všetky pokyny, vrátane online registrácie, čo výrazne urýchlilo proces testovania a skrátilo tak aj dobu Vášho čakania.

Na záver vyzývame všetkých, aby ste naďalej dodržiavali potrebné opatrenia, rešpektovali prijaté nariadenia, boli opatrní, zodpovední a trpezliví.

ĎAKUJEME a želáme  všetkým požehnaný sviatočný čas, prežite ho v zdraví a pokojnej rodinnej atmosfére.

202104011036340.otvorene-om-okres-stara-lubov-a-1-4-6-4-2021-1